Přírodní barva na zeď Tierrafino i-paint.  Sami snadno a rychle.

Přírodní barvu na zeď Tierrafino i-paint můžete snadno sami zpracovat a aplikovat na stěny. Přírodní barva na zeď je nachystaná k použití v kbelíku a nanáší se štětcem nebo válečkem. V případě potřeby je možné přírodní barvu na zeď Tierrafino i paint zředit vodou. Přírodní barva na zeď Tierrafino i-paint dobře přilne k většině podkladů. Velmi hladké nebo savé povrchy je nejprve potřeba ošetřit prostřednictvím přípravku Tierrafino Contact fine. Přírodní barva na zeď je paropropustná. Přírodní barvy na zeď neobsahují žádná rozpouštědla.  Vlastnosti přírodních barev na zeď přispívají k vyváženému a zdravému prostředí ve vašem domově a pracovním prostoru. Přírodní barvy na zeď jsou nedílnou součástí historických staveb. Přírodní barva na zeď Tierrafino i paint. Přírodní barva na zeď Tierrafino i paint je dostupná v řadě barevných odstínů. Přírodní barva na zeď Tierrafino i paint spolu s pigmenty Tierrafino tvoří neomezenou škálu barevných možností. Přírodní barva na zeď Tierrafino i paint je zdravou součástí vašeho domova.

Proč je právě přírodní barva na zeď v současné době tolik populární a vyhledávaná? Ze všech výše uvedených faktorů vítězně vycházejí zejména paporopropustnost a klimaregulační vlastnosti přírodní barvy na zeď Tierrafino i paint. Neškodnost organických materiálů vůči životnímu prostředí a zdravý životní styl jsou další výsostné znaky nejen naší přírodní barvy na zeď, ale také dalších výrobků naší ekologické produktové řady. Nesporným elementem mezi všemi výhodami přírodní barvy na zeď je přítomnost naprosto přírodního materiálu ve vašem životním prostoru. Přírodní barva na zeď Tierrafino i paint v základních zemitých odstínech prezentuje fosilní portfolio naší matky země. Společně s přírodní barvou na zeď se i  váš životní prostor stává součástí těchto hodnot. Přírodní barva na zeď zastupuje v našem případě výrazně silný designový element. Informace o cenách přírodní barvy na zeď Tierrafino i paint obdržíte prostřednictvím našeho zastoupení v České republice, které je součástí těchto vebových stránek. Přírodní barva na zeď Tierrafino i paint je však cenově běžně dostupná. Zacházení s přírodní barvou na zeď je snadné a její použití zvádne každý. Přírodní barvu na zeď ze zdravotního hlediska oceníte vy i vaše děti. Vaše návštěvy prostřednictvím přírodní barvy na zeď ocení váš vkusný domov. Tolik k výhodám přírodní barvy na zeď Tierrafino i paint.

Kompletní návod pro práce s přírodní barvou na zeď , seznam povrchů a další užitečné informace naleznete v technickém listu Přírodní barva na zeď Tierrafino i-paint (PDF) a v technických listech našich doplňkových výrobků.