Hliněná barva, také na stropy ekostaveb. Hliněná barva Tierrafino i-paint pro pro každou vaši stavbu. Hliněná barva Tierrafino i-paint  je zdravým komponentem vaší stavby. Hliněná barva Tierrafino i-paint..

Hliněná barva Tierrafino i-paint je přírodní a ekologická

Hliněná barva Tierrafino i-paint je určena pro malbu stěn a stropů v interiérech. Skládá se především z jílu a písků pocházejících z různých minerálních lomů v Evropě. Z těchto surovin vyrábíme hliněnou barvu s jemnou a sametovou strukturou. Hliněná barva Tierrafino i-paint dodá vašemu interiéru zajímavý a hravý nádech. Hliněná barva Tierrafino i-paint má další pozitivni vlastnosti: je paropropustná a neobsahuje žádná rozpouštědla. Tyto vlastnosti hliněných barev přispívají k vyváženému a zdravému prostředí ve vašem domově a pracovním prostoru. Hliněné barvy v současné době procházejí skutečnou renesancí. Hliněná barva Tierrafino i-paint  je zdravým komponentem vaší stavby. Hliněná barva Tierrafino i-paint je 100% recyklovatelný materiál. Hliněná barva Tierrafino i-paint nezatěžuje životní prostředí. Hliněná barva Tierrafino i-paint pro pro každou vaši stavbu. Hliněná barva Tierrafino i-paint..

Hliněná barva a paropropustnost

zásadní vlastností naší hliněné barvy je paropropustnost. Hliněná barva Tierrafino i paint, plně organický a pórézní materiál, nijak nebrání pronikání par vaší stavební konstrukcí. Tato vlastnost naší hliněné barvy výrazně ovlivňuje klimaregulační podmínky vaší stavby. Hliněná barva Tierrafino i paint brání vzniku plísní. Stejně jako další produkty Tierrafino není vhodné hliněnou barvu používat ve stabilně vlhkých prostorách. Hliněná barva Tierrafino i paint je chytrou a zdravou součástí vašeho stavebního projektu. Práci s hliněnou barvou Tierrafino i paint zvládne zručný kutil, pro šikovného řemeslníka či malíře je taková práce hračkou. Vyberte si v naší nabídce vhodnou velikost balení hliněné barvy Tierrafino i paint. Hliněná barva Tierrafino i paint je skutečně ekologický materiál. Pro bližší informace k práci s naší hliněnou barvou sledujte technický list Tierrafino i paint. 

Ekologická omítka. Ekologická omítka pro pro každou vaši stavbu. Ekologická omítka je zdravým komponentem vaší stavby. Ekologická omítka nezatěžuje životní prostředí. Ekologická omítka Tierrafino.

hliněná barva

Tierrafino i-paint

atraktivní a ekologická

Hliněná barva v interiérovém designu. Hliněná barva Tierrafino i-paint pro pro každou vaši stavbu. Hliněná barva Tierrafino i-paint  je zdravým komponentem vaší stavby. Hliněná barva Tierrafino i-paint..