Jemnál hliněná omítka v muzeu  Küppersmühle Duisburg. Jemná hliněná omítka Tierrafino Finish je 100% recyklovatelný materiál. Jemná hliněná omítka Tierrafino Finish nezatěžuje životní prostředí. Jemná hliněná omítka Tierrafino Finish.

Jemná hliněná omítka Tierrafino Finish

Jemná hliněná omítka Tierrafino Finish je naším nejúspěšnějším výrobkem. Je vždy originální a praktická: Je to hliněný štuk a barva v jednom. Reprezentuje připravený povrch pro konečnou úpravu a dekoraci interiérových stěn v domácnostech i na pracovištích. Hliněná jemná omítka Tierrafino Finish je naprosto přírodní materiál. Skládá se z různých druhů písku a barevného jílu. Neobsahuje žádné chemické přísady ani barevné pigmenty. Stálost barev, odolnost a přilnavost jsou přirozené vlastnosti jílu. Jemné hliněné omítky Tierrafino Finish výrazným způsobem pomáhájí regulovat vlhkost a teplotu vnitřního prostředí. V létě chladí, v zimě zahřívají. Finální hliněná jemná omítka Tierrafino Finish je nositelem příjemné atmosféry a podobným způsobem ovlivnuje zvuky okolo nás. Jemná hliněná omítka Tierrafino Finish je zdravým komponentem vaší stavby. Jemná hliněná omítka Tierrafino Finish je 100% recyklovatelný materiál. Jemná hliněná omítka Tierrafino Finish nezatěžuje životní prostředí.

Přírodní hliněné omítky barvy země Herzog Meuron

jemná hliněná omítka i barva v jednom

reprezentativní povrch

Tierrafino Finish..Jemná hliněná omítka v sídle prezidenta. Jemná hliněná omítka Tierrafino Finish je 100% recyklovatelný materiál. Jemná hliněná omítka Tierrafino Finish nezatěžuje životní prostředí. Jemná hliněná omítka Tierrafino Finish.
Barevná jemná hliněná omítka v odstínu Delphi-white. Jemná hliněná omítka Tierrafino Finish je 100% recyklovatelný materiál. Jemná hliněná omítka Tierrafino Finish nezatěžuje životní prostředí.